انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: قوانین انجمن ایران سرور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

قوانین انجمن ایران سرور - Network

با سلام خدمت دوستان و کاربرای گرامی . برای راحتی کاربران و بهتر شدن انجمن یک سری قوانین تنظیم کردیم که زیاد سخت نیست امیدوارم همه دوستان رعایت کنن .
اگر مشکلی داشتید حتما به مدیران انجمن اطلاع بدید ممنون .


1- لطفا"ً در هنگام ایجاد تاپیک ، انجمن مناسب راانتخاب نماییدو از ایجاد تاپیک در انجمن های نامتناسب با موضوع آن خودداری نمایید.

2-لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.

3-از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري بدون هماهنگی با مدیران ،باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

4- مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد

5- از هرگونه رد و بدل کردن شماره در پیغام های خصوصی جدا خودداری کنید .

6- در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

7- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

8- در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي* آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي* براي مدیریت سایت* ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي* و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود.

9- قرار دادن لینک سایت ها در چت باکس که جنبه تبلیغات داشته باشد ممنوع است

10- از نوشتن کلمات نامناسب و ناپسند در چت باکس خودداری کنید . در صورت مشاهده فرد خاطی از چت باکس اخراج میشود

11- تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مدیر سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد

12- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش براي شما.