انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: (خبر فوری ) خرید سربازی ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان (خبر فوری )
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشمول غایب می‌توانند با پرداخت مبلغ ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان تکلیف سربازی خود را مشخص کنند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از فارس، سرتیپ دوم پاسدار سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی در نشست خبری در مورد جریمه مشمولان غایب اظهار داشت: بنا بر مقررات، مشمولین متولدین 55 به بعد در شمول قانون وظیفه عمومی هستند و باید تکلیف خود را روشن کنند.

[عکس: do.php?img=247]

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: طبق مقررات قبلی اگر تمام غایبان تا 22 بهمن خود را معرفی کنند از 6 ماه اضافه خدمت و مجازات مراجع قضایی صرفنظر می‌شود که از این طرح استقبال خوبی شد و افرادی که در نظر دارند خدمت خود را انجام دهند هم اکنون در حال مراجعه هستند.

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: در مقابل تکلیف عده‌ای از مشمولان غایب به دلیل حضور در خارج از کشور یا سن بالا، یا مشغله کاری و یا مسائل خانوادگی مشخص نیست و قادر به انجام خدمت سربازی نیستند لیکن نیروهای مسلح تأکید دارد که تمام مشمولان غایب تکلیف نظامی وظیفه خود را مشخص کنند لذا به منظور اجرای عدالت تصمیم گرفته شد که مشمولانی که بیش از 8 سال مرتکب غیبت سربازی هستند بر اساس بودجه 94 بتوانند با پرداخت جریمه، تکلیف نظام وظیفه خود را مشخص کنند.

سردار کمالی تصریح کرد: این افراد در محدوده سنی 27 تا 50 سال هستند و باید تصمیم بگیرند که یا به سربازی بروند یا با پرداخت جریمه، تکلیف سربازی خود را مشخص کنند.

وی با تأکید بر این مطلب که مبلغ جریمه مشخص نیست، تصریح کرد: بنا بر پیش‌بینی ستاد کل نیروهای مسلح مبلغ 20 میلیون تا 50 میلیون تومان برای جریمه این افراد در نظر گرفته شده است که بر اساس حضور در داخل یا خارج از کشور، مدرک تحصیلی و مدت غیبت محاسبه می‌شود و میزان جریمه تغییر پیدا می‌کند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: این مسئله به عنوان فروش سربازی نیست و ما می‌خواهیم در سال 94 تکلیف تمام مشمولان غایب تعیین شود چرا که در سال 94 با مشمولان غایب برخورد جدی خواهد شد و افزایش محرومیت‌های اجتماعی را به دنبال خواهند داشت و حتی با دستگاه‌هایی که آنها را به خدمت می‌گیرند، برخورد شده و در صورت به‌کارگیری سربازان غایب برای بار اول به ازای هر سرباز غایب بالغ بر 3 میلیون و در بار دوم هزینه سه سرباز را جریمه خواهند شد.

سردار کمالی به جوانان و خانواده‌ها تأکید کرد: این مقررات برای سال 94 است و معلوم نیست مجدداً تمدید شود پس مشمولان غایب تکلیف خود را  مشخص کنند.

[عکس: do.php?img=248]

یه قیمتی گذاشتن فقط پولدارا بخرن الان ما بدبخت بیچاره ها که 20 میلیون تومن نداریم تکلیفون چیه سردار ؟  so
ما نباید ساده باشیم این طرح ما نیست که این طرح برای آقا زاده ها و قوتبالیستاس  اینا ناراحته من و شما نیستن من 12 ساله خدمت نرفتم 120 سال دیگم نمیرم از این پولام ندارم بدم خوش باش سردار[عکس: 113.gif]
سلام
همسر من 11 ساله خدمتش رو ترک کرده و دیگه برنگشته الانم خیلی پشیمونه این قانون شامل حالش میشه ترخدا جواب بدید
(شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ )firoozieh نوشته: [ -> ]سلام
همسر من 11 ساله خدمتش رو ترک کرده و دیگه برنگشته الانم خیلی پشیمونه این قانون شامل حالش میشه ترخدا جواب بدید

فکر کنم این قانون شامل اونم میشه برو نظام وظیفه بپرس
چیزی اطلاع ندارید الکی نگید سرباز فراری نمیتونه از این قانون استفاده کنه چون از دید قانون مجرمه نه غایب ، اول باید بره مشکل فرار رو حل کنه که 99% میبرنش ادامه خدمتش رو بکنه
من زنگ زدم نظام وظیفه میگن این طرح سال 94 اجرا میشه و قیمت هم اصلاً قطعی نیست پس زوده قضاوت کنیم چون هیچیش هنوز کامل و مشخص نیست
این قیمت خیلی بالاس فکر نکنم استقبال بشه الان ما طبق آمار رسمی اینا 1500 هزارتا غایب داریم همینو ضرب کن در 10 میلیون تومن میشه 15 هزار میلیارد تومن واقعاً پول خیلی زیادیه خیلی زیاد د
پدر پول بسوزه که همه چیو درست میکنه من خیلی خوشحالم البته چون مشکل یه عده جون مثل خودم شاید حل بشه اما ای کاش یکم قیمت پایین تر بود از ما که گذشت خدمتمون افسریه تهران بود sh
(شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ )firoozieh نوشته: [ -> ]سلام
طبق متن گزارش مشخصه که این قانون شامل افرادی میشه که دچار غیبت هستن ، یعنی خودشون رو به هر دلیل به سازمان وظیفه عمومی معرفی نکردن و سوابقی در سیستم ندارن که  سربازان غایب  خطاب میشن ، همسر شما چون سابقه سیستمی داره و یگان خدمتی رو ترک کرده طبیعتاً مسئولیت رسیدگی با سازمان وظیفه عمومی نخواهد بود
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7