انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: ماژولها و افزونه های رایگان فروشگاه ساز فریر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
(2018-12-27 11:58 PM)jumpnew نوشته: [ -> ]سلام و بابت این ماژول ها واقعا ممنونم و خیلی لطف کردید
ولی یه مشکل دارم وقتی فایل های یکی از این ماژ.ل ها رو اضافه میکنم بقیه میپرن 
مثلا فایل های ماژول تخفیف و که آپلود کردم ،پرداخت با مبلغ دلخواه پرید
اگر مثلا تمام این ماژول هار و به فرر اضافه میکردید و فرر و میزاشتین برای دانلو که دانلود کنیم نصب کنیم و لازم نباشه دونه به دونه بهش اضافه کنیم خیلی بهتر میشد
اگر میشه راهنماییم کنید چی کار کنم ؟!   102 20
بازم تکرار میکنم بابت همه چیز ممنون  113

سلام و درود
احتمالاً نام فایلها مشابه همدیگس و زمانی شما فایل جدید رو آپلود میکنید جایگزین قبلی میشه، دوباره فایل ماژول تخفیف رو آپلود کنید و نام فایل ماژول پرداخت را تغییر بدید و آپلود کنید
فکر نکنم امکان پک کردن فریر باشه چون ماژولها باید بعد از نصب فعال بشن
موفق باشید
دوستان میخوام از سیستم پشتیبانی Crisp تو سایتم استفاده کنم فقط هرکاری میکنم نمیتونم جای درسی و تو قالب فرر براش پیدا کنم 
این کد و داده که بزارم تو قالب سایت 
کد پی‌اچ‌پی:
        <script type="text/javascript">window.$crisp=[];window.CRISP_WEBSITE_ID="4c2f61be-70da-430a-8dec-26cec3158764";(function(){d=document;s=d.createElement("script");s.src="https://client.crisp.chat/l.js";s.async=1;d.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(s);})();</script
تو کذوم فایل از فایل های قالب فرر باید قرارش بدم لطفا راهنمایی کنید
(2019-01-01 09:38 PM)jumpnew نوشته: [ -> ]دوستان میخوام از سیستم پشتیبانی Crisp تو سایتم استفاده کنم فقط هرکاری میکنم نمیتونم جای درسی و تو قالب فرر براش پیدا کنم 
این کد و داده که بزارم تو قالب سایت 

سلام و یادم میاد یه فولدری بود یه سری فایلهای footer و header موقت توش ساخته بود مثلا اینشکلی    footer12314342dedfsdVCSdfsdfv324     آخر کد این فایل مذاشتم اکی میشد اگه عکس فولدرهارو بزاری میگم کدوم فولدره ، فولدرش کنار همون فولدریه که فایلهای Header و Footer  توشه
صفحات: 1 2