انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: مسدود شدن درگاه های واسط اینترنتی حتی پی لاین ! Payline.ir
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام امارها نشان میده اکثر درگاههای اینترنتی طی ۲ روز گذشته مسدود و ف ی ل ت ر شدن بدون اطلاع رسانی یا هشداری !!!!! بهترینشون پی لاین بود حیف شد
‌‌من فروشگاه شارژ دارم ایرانسل و تالیا همراه اول نمیدونم تکلیفش چی میشه اینم زیر میزنم صفحه اول سایت پی لاین www.Payline.ir گذاشته خودش 

...
‌‌‌‌
‌‌به زودی قویتر از قبل و با تمام قدرت باز می گردیم ..امکان ثبت درخواست تسویه حساب وجود دارد ولی درحال حاضر امکان انجام تراکنش وجود ندارد
متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده فیلتر شده اند. با بررسی های اولیه و Level فیلترینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.
صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.
با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود.
تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.
در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته فیلترینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند.

سوالات پیش امده برای خودمان رامطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه فیلتر نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال فیلتر شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
- چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟
- طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟
- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.
معلوم نیست چه غلطی کردن تو همه انجمن ها که میری حرف از نسل سوم فیلترینگه از اینورم سایتارو میترکونن فکر کنم بزودی اینترنت ملی در راهه ll
درگاهها که زحمت بانکها و کلی کاغذ بازی رو به گردن گرفتن از اینورم که شبانه روز با فتا و همه سازمانها همکاری میکردن عجب ماجرایی شده اینترنت ایران ...
من تو wht دیدم اکثر درگاهها فیلتر شده خدا بخیر کنه ss kk
دوستان من الان یه درگاه دیدم که بازه و مشکلی نداره اگه خواستید ازون بگیرید زرین پال sh
(چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۲ ب.ظ )b52 نوشته: [ -> ]درگاهها که زحمت بانکها و کلی کاغذ بازی رو به گردن گرفتن از اینورم که شبانه روز با فتا و همه سازمانها همکاری میکردن عجب ماجرایی شده اینترنت ایران ...

‌‌‌‌بله من هم نظرم اینه درگاههای واسط خیلی بهتر از درگاههای بانکها خدمات میدن شما یه تراکنش یا پرداخت اینترنتی که دچار خطا میشی بانک پشتیبانی مشخص و قابل دسترسی فوری نداره اما درگاههای واسط دارن  و خوبهم پیگیر مشکلات مشتری میشن
(چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۹ ب.ظ )بیژن حسنی نوشته: [ -> ]دوستان من الان یه درگاه دیدم که بازه و مشکلی نداره اگه خواستید ازون بگیرید زرین پال sh

من با اکثرشون کار کردم قانونمند ترین و بهترین از نظر من اول پی لاین بعد زرین
همش شده گردن کلفتی و مسخره بازی هر روز اینترنت امنیتی تر و پر خطر تر برای استفاده کنندگانش واقعاً این دولت از دولت قبلی خیلی بدتر و سخت تر چنگ زده به فضای مجازی ss ss ss ss ss ss
(پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۰ ق.ظ )saz نوشته: [ -> ]
(چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۹ ب.ظ )بیژن حسنی نوشته: [ -> ]دوستان من الان یه درگاه دیدم که بازه و مشکلی نداره اگه خواستید ازون بگیرید زرین پال sh

من با اکثرشون کار کردم قانونمند ترین و بهترین از نظر من اول پی لاین بعد زرین

شما نمیخواد سنگ اینارو به سینه بزنی از خودشون دودره باز تر و مفت خور تر خودشونن اینا مثلا چه کار و فعالیتی انجام میدم وظیفه درگاه بانک واسط عینه اینه شما از دستگاه خودپرداز 100 هزارتومان پول خودتو بگیری این وسط یکی بیاد برات دوباره بشمارش و 99 هزار تومن برگردونه به خودت اون 1000 تومنم بگه کارمزد شمردنه پولته اتفاقا بهتر شد تا همه مجبور شن از خود بانک ومستقیم و بدون هیچ کارمزد و سرقت پول و کم کردن پول خرید و فروش اینترنتی انجام بشه  این سایتای به ظاهر درگاه هم همه کلاهبردار و بی خاصیتن و فقط بفکر میلیاردر شدن خودشونن ما فقر و فقیر تر شیم اینا میلیاردر شن
zz
سلام به همه دوستان محترم
تا زمانی که تو این مملکت همه چیز گزینشی باشه رقابت ناسالم و آدمهای پستی که برای همکاران مشکل ایجاد میکنن هیچوقت پیشرفت در کار نخواهد بود و همیشه بفکر زمین زدن و زمینگیر نمودن همکاران و رقبا هستیم آری اینجا ایران است جایی که رقابت سالم معنایی ندارد ، جایی که با پارتی بازی و زد و بند میشود وامهای چند ده میلیاردی گرفت و پس نداد آری اینجا ایران است جایی که از صحبت تا عمل مقامات و مسئولین ممتاز مملکت فاصله ایی از زمین تا آسمان است آری اینجا ایران است پس زرین پالها باید کار کنند و اجازه فعالیت دارند چون ...

همکاران عزیز

http://payline.ir/

http://jahanpay.com/

, ...

تا احقاق حقوقمون عقب ننشینیم و امیدوارم روزی فرا برسه که آدمفروشان و فاسدان و مخبران به سزای اعمال خودشون برسن
از مدیر محترم انجمن عذرخواهی میکنم و خواهش دارم مطالب را حدالمقدور حذف ننمایند
صفحات: 1 2