انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: توریستگاه، تجربه سفر هوشمندانه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
توریستگاه، تجربه سفر هوشمندانه

سایت و اپلیکیشن توریستگاه در زمینه رزرو آنلاین تور ویژه و لحظه آخری آژانس‌های مسافرتی برای مقصد مورد نظر (شهرهای داخل یا خارج ایران) فعالیت می‌کند.

توریستگاه جستجویی آسان و تجربه‌ای بی نظیر ازخرید آنلاین تور با هر بودجه‌ای و بدون نیاز به مراجعه به آژانس را به کاربران با توجه به نیازشان ارائه می‌کند.

در حال حاضر مسافران برای پیدا کردن تور مورد نظر خود با بودجه مشخص باید به روش قدیمی، روزنامه‌ها را چک کرده و یا در موتورهای جستجو مانند گوگل ساعت‌ها جستجو کنند تا تور مورد نظر با بودجه مشخص خود را پیدا و در ساعات کاری آژانس‌ها با آن‌ها تماس گرفته تا تحقیقات خود را تکمیل و در نهایت تور مورد نظر را از یک آژانس انتخاب و پس از تماس‌های طولانی و یا حضور در محل آژانس آن را رزرو کنند.

اما سایت توریستگاه با هدف آسان و سریع نمودن این روند، بهترین قیمت تورها را از بین قیمت‌های پیشنهادی و رقابتی آژانس‌های همکار انتخاب می‌نماید تا کاربر تنها با انتخاب هتل و اتاق مورد نظر با توجه به بودجه خود، در هر زمان از شبانه روز خرید آنلاین تور.تور آنتالیا قیمت، تور ارزان لحظه آخری آنتالیا  ، تور ارزان کوش آداسی، ، تور ارزان استانبول لحظه آخری ،رزرو آنلاین تور استانبول  ، رزرو اینترنتی تور دبی   منتخب را انجام دهد. کاربر می‌تواند خدمات مورد نظر مانند بیمه، ویزا و ترانسفر را به تور انتخاب شده اضافه نماید و همچنین درخواست‌های بیشتر خود مانند اقامت در طبقات بالای هتل (بهترین هتل های استانبول ،  بهترین هتل های آنتالیا ،بهترین هتل های کوش آداسی ، بهترین هتل های دبی) را مشخص کند.

همچنین این وب سایت یک راهنمای سفر بسیار جامع است که تمامی اطلاعات مربوط به مقاصد مورد نظر مانند کشور، شهر، مراکز دیدنی(، دیدنی های کوس آداسی ، مکان های دیدنی استانبول ،   مکان های دیدنی آنتالیا، مکان های دیدنی دبی ، مراکز خرید، رستوران‌ها، هتل‌ها ، سرگرمی و فعالیت‌ها و نصیحت‌های شهرهایی مثل استانبول ،  آنتالیا، کوش آداسی ، دبی و… در آن با جزییات قرار گرفته است.

در بخش دیگری از توریستگاه به‌ بروزترین و خواندنی‌ترین مقالات گردشگری دسترسی خواهید داشت و با ترین‌ها، دیدنی‌ها، غذاها، فرهنگ و هنرهای متفاوت از سراسر دنیا آشنا خواهید شد.

پس همین حالا به توریستگاه سر بزنید و تجربه سفری هوشمندانه را از دست ندهید!