انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: نمایندگی تعمیرات بلومبرگ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
محصولات برند لوازم خانگی بلومبرگابرکاوان نمایندگی تعمیرات بلومبرگ
با توجه به استقبال بی نظیر هموطنان ایرانی نسبت به خرید محصولات لوازم خانگی بلومبرگ، ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات بلومبرگ با بهره گیری از نیروهای متخصص، با تجربه و کارآزموده، آماده ارائه خدمات با کیفیت و همیشه در دسترس، در زمینه سرویس، تعمیرات لوازم خانگی و نگهداشت محصولات لوازم خانگی بلومبرگ برای شهروندان عزیز می باشد. شعار ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات بلومبرگ، رضایتمندی مشتریان و ارائه با کیفیت ترین خدمات در سریع ترین زمان ممکن است.
به وب سایت ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات بلومبرگ سر بزنید و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.
تاریخچه لوازم خانگی بلومبرگ
در سال 1883 برنارد بلومبرگ این برند معروف لوازم خانگی را در آلمان راه‌اندازی کرد اما راه‌اندازی خط تولید لوازم خانگی آن مربوط به سال 1953 است. یکی از مهمترین ویژگی‌های لوازم خانگی بلومبرگ، سازگاری آنها با محیط زیست است. محصولات این برند، با تکنولوژی روز آلمان تولید می‌شوند و نصب رایگان دارند.
محصولات برند لوازم خانگی بلومبرگ در ایران شامل این موارد است:
  • شستشو و نظافت: ماشین ظرفشوئی، ماشین لباسشوئی، خشک کن، یخچال و فریزر ساید بای ساید، یخچال، فریزر.
  • پخت و پز: اجاق گاز، گاز رومیزی، فر برقی، ماکروویو توکار، تهویه، سرمایش و گرمایش، هود آشپزخانه و کولرگازی.
سال ۱۹۷۹ این برند توانست اولین ماشین لباس‌شویی تمام اتومات خود را تولید کند.
هماهنگی با طبیعت در اولویت وظایف بلومبرگ تعریف شده است. محصولات بلومبرگ نه تنها برای حفظ منابع طبیعی و احترام به محیط زیست در هماهنگی با طبیعت طراحی شده‌اند، بلکه علاوه بر هماهنگ بودن با خانه‎های شما، سعی شده است که در کنار نوآوری، کیفیت محصولات نیز از سطح بالایی برخوردار باشد. تمام محصولات این برند در کارخانجاتی با گواهینامه‌ی ایزو 14001 تولید می‌شوند و این استاندارد ها علاوه بر امکانات تولید، محصولات این برند را هم شامل می‌شوند.
[عکس: %D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AE%D8...A%AF-3.jpg]
استاندارد بین المللی ذکر شده هدف مدیریت زیست محیطی دارد. هم چنین محصولات این برند موفق به کسب استاندارد rohs هم شده‌اند که یعنی تا 95 درصد محصولات بلومبرگ امکان بازیافت دارند و موارد خطرناکی چون سرب و جیوه در ساخت آنها استفاده نشده است. ماشین لباس‌شویی نام تجاری بلومبرگ، در سال ۲۰۰۲ جایزه‌ی بهترین ماشین لباس‌شویی در جهان را برنده شد.
بلومبرگ و ابرکاوان نمایندگی تعمیرات بلومبرگ، به اصالت اعتقاد دارند و همواره تلاش کرده اند خدمات و پشتیبانی مرتبط با محصولات بلومبرگ مطابق سلیقه و در خور منزلت مصرف‌کننده ایرانی به بازار معرفی کنند. این یک امتیاز بزرگ برای این محصول در بازار رقابتی داخل کشور است.
این برند مطرح آلمانی بیش از ۱۳۰ سال است که کیفیت و نوآوری را در محصولاتش به نمایش می‌گذارد. این برند بر راه‌کارهای هوشمندانه، تکنیک‌های پیشرفته‌ی طراحی و موادی با بیشترین میزان کیفیت تمرکز کرده است. اگر چه محصولات این شرکت از تنوع بالایی برخوردار هستند اما به نوعی طراحی شده‌اند که در کنار یکدیگر هارمونی زیبایی دارند و به سادگی با منزل شما همخوانی دارند. بلومبرگ شعارش را در طراحی محصولاتش نیز دخیل کرده به گونه‌ای که هم با طبیعت و هم با خانه‌ی شما هارمونی برقرار می‌کنند.