انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: کرکره برقی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کرکره برقی

برای اینکه با نحوه ی کار این نوع از کرکره برقی ها آشنا شویم می بایستی با آشنایی به نحوه ی کار قسمت های مختلف این وسیله ی به درک کامل عملکرد آن پی ببریم. پیشرفت تکنولوژی در کنار تاثیر فراوان بر جنبه های مختلف زندگی بشر موجب سهولت در انجام بسیاری از کارهای روزمره در موارد مختلفی شده است. ازجمله ی این موارد، ایجاد سهولت در باز و بسته نمودن انواع کرکره های مغازه ها و پارکینگ هاست. انسان امروزی با تکیه بر دانش فنی خود به سادگی و با استفاده از قدرت سیستم موتوری توانسته است کار باز و بسته نمودن انواه کرکره های سنتی را با سهولت تمام با عنوانی جدید در کرکره برقی خلاصه نماید.

کرکره برقی
اجزای تشکیل دهنده ی کرکره برقی
برای اینکه با نحوه ی کار این نوع از کرکره برقی ها آشنا شویم می بایستی با مطالعه و آشنایی با نحوه ی کار هر یک از قسمت های این وسیله ی به درک کاملتری از نحوه ی عملکرد آن پی ببریم. طراحی وب در تبریز در این نوشته ضمن بیان اجزای مختلف انواع کرکره برقی به عملکرد هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.
 

انواع موتور کرکره برقی :
در انواع مختلف کرکره برقی موتور های متفاوتی از نوع شرکت سازنده به کار می رود و از این جهت می توان این نوع موتور ها را با توجه به نوع عملکردشان به انواع مختلفی تقسیم کرد. اما در نوع کارکرد و نصب این نوع موتور ها در دو نوع ساید و توبلار می باشند. موتور های ساید کرکره برقی در بیرون از شفت قرار می گیرند و بر حسب وزن کرکره مورد نظر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. طراحی وب سایت در تبریز و نیز موتور های توبلار در داخل شفت قرار می گیرند و بر اساس نیروی که تولید می کنند به انواع مختلفی تولید می شوند.

قسمت مهم و قابل توجه در این نوع از موتور های مورد استفاده در کرکره برقی این است که این موتور ها نیازی به روغن کاری و نظافت نداشته و با توجه به مکانیسم به کار رفته در آنها از کیفیت و ماندگاری مطلوبی برخوردارند.
مطالب خیلی خوبی دارین

ممنون اطلاعات جالبی بود