انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: بلوک بتنی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بلوک بتنی

امروزه برای ساخت دیوار های و سازه های مختلف در مناطق مختلف شهری و روستایی جهت سرعت در پیشرفت کار به جای آجر از بلوک های بتنی در ابعاد و اندازه های مختلف استفاده می شود.

امروزه برای ساخت دیوار های مختلف در مناطق مختلف شهری و روستایی جهت سرعت در پیشرفت کار به جای آجر از بلوک های بتنی استفاده می شود. این نوع از بلوک ها در مصارفی مانند دیوار های باغ ها، دیوار مشرف به کوچه و یا برخی از سازه های کوچک شهری و روستای نیز به کار می رود.

بلوک بتنی

بلوک بتنی چگونه تولید می شود؟
با توجه به این موضوع که استفاده از این نوع محصول در انواع کاربرد ها بسیار مورد نیاز بوده و اکثرا در مناطق بسیاری برای آن تقاضا وجود دارد. برخی از افراد سعی می کنند تا با استفاده از قالب زن های دستی بلوک بتونی این نوع از مصالح را تولید کرده و به بازار عرضه نمایند. این نوع از بلوک های بتنی دارای کیفیت متفاوتی هستند طراحی وب در تبریز زیرا از آنجایی که تولید کنندگان مختلف برای تولید از میزان مختلفی از سیمام درتولید بلوک بتنی استفاده می کنند، کیفیت محصول نهایی آنها نیز متفاوت است و برخی به هیچ عنوان ارزش استفاده در سازه های مختلف را ندارند و حتی در حمل و نقل به محل استفاده بسیار دچار تخریب شده و دور ریز بسیاری را متحمل پیمانکار می کنند.


در آن سوی برخی تولید کنندگان بلوک بتونی با بهره گیری از دستگاه های مختلف و به روز که توانای تولید انواع مختلف بلوک بتنی در شکل ها و اندازه های متفاوتی را دارند استفاده می کنند. این سری از تولید کنندگاه با بهره گیری از اصول استاندارد در اختلاط و رعایت میزان مناسب سیمان مصرف شده موجب افزایش کیفیت و مقاومت بلوک بتنی می شوند. علاوه بر این موضوع با توجه به اینکه این نوع از بلوک بتنی توسط دستگاه های هوشمند قالب ریزی و فشرده می شوند از لحاظ کیفیت کلی از میزان یکسانی در یک سری از تولید برخوردار هستند. و تفاوتی چشمگیری در میان بلوک های بتنی تولید شده در یک سری مشاهده نمی شود. منبع : طراحی وب سایت در تبریز
************************************************************************************