انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: مزایای ساندویچ پانل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مزایای ساندویچ پانل
ساندویچ پانل ها با عایق بندی بالای خود در برابر اتلاف انرژی های سوختی گامی موثر در صرفه جویی و همچنین سلامت محیط زیست برداشته است. انواع گوناگونی از ساندویچ پانل ها وجود دارند که به دلیل چند لایه بودن به این نام خوانده می شود. ساندویچ پانل های دور صاف که برای احداث اتاق های تمیز کاربردی بی نظیر دارند و یا ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی که با قابلیت بالا از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند.

این ساندویچ پانل ها با عایق بودن در برابر حرارت به اندازه ی زیادی از مصرف سوخت نیز جلوگیری میکنند و همچنین گونه های یک رو ورق و یا دو رویه فویل که هرکدام با دارا بودن ویژگی منحصر به فردی تاثیر بسزایی در صنعت ساخت و تولید بجای گذاشته است و یا گونه ی آلوزینک کا در مهندسی ساخت این ساندویچ پنل از یون ها بهره گرفته اند.

مزایای ساندویچ پانل :
ساندویچ پانل ها با جلوگیری از اتلاف انرژی مناسبترین گزینه (zn) روی برای استفاده در سرد خانه ها می باشند ،این محصول عالی با حفظ دمای داخلی خود از فاسد شدن محصولات کشاورزی که امروزه برای صادرات به مکانهای مختلف نیازمند بهره گیری از سردخانه ها میباشد جلوگیری میکند،شرکت تجارت گستر پیشرو در صنعت ساخت وساز در کشور افتخار دارد تا با عرضه کردن محصولات خود در کیفیتی بارز و عالی نسبت به سایر ارایه دهندگان در کشور وبا اقدامی بی سابقه فرآورده های خود را با قیمتی توافقی و متناسب با شرایط اقتصادی متقاضی به بازار داخلی کشور عرضه دارد.

ساندویچ پانل

این شرکت با واردات انواع متفاوت ساندویچ پانلهای باکیفیت از کشورهای صادر کننده با معتبر ترین برند حال حاضر نیاز شما مشتریان محترم را برآورده سازد، این شرکت در نظر دارد تا با اقدامی جالب وتک با مشاوره ی صحیح وعادلانه به مشتریان خود در بر طرف کردن صحیح نیاز های آنها قدمی بزرگ بردارد،شرکت تجارت گستر بعنوان شرکت برتر سال در صنعت ساختمانی آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با مشتریان محترم از جای جای ایران اعلام میدارد.