انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: طراحی سایت داروخانه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[عکس: Web_design_pharmacy.jpg]
داروخانه ها محل رفت و آمد بسیاری  از بیماران و افرادی هستند که برای گرفتن داروهای پزشکی خود با نسخه به این مراکز مراجعه میکنند. در شهرهای های شلوغ مسلما این رفت و آمد و رسیدگی به این متقاضی ها زمان بسیاری را خواهد گرفت و کار بسیار دشواری است. هم مراجعه کننده و هم شخص سرویس دهنده باید زمان بیشتری را صرف ارائه سرویس از طرف خود کند، که این امر بسیار ناراحت کننده میباشد. در بسیاری از موارد افراد برای پرسیدن ترکیب و اطلاعات نوع خاصی از دارو به داروخانه مراجعه میکنند و یا دارویی را نیاز دارند که دارویی ترکیبی میباشد و ساخت دارو زمان بر بوده و نیاز به انتظار دارد به همین دلیل طراحی سایت داروخانه میتواند الزامی برای جواب دادن به مشتری هایی از این قبیل باشد که این طراحی باعث کاهش هزینه در وقت و رفت آمد برای مشتری و سرویس دهنده داروخانه میگردد. شما در طراحی سایت داروخانه میتوانید علاوه بر این از امکاناتی چون معرفی وسائل بهداشتی، معرفی دکتر، آدرس داروخانه، فروش اینترنتی محصولات ارایش بهداشتی و … بهره مند شوید.

 امکانات ارائه شده در طراحی سایت داروخانه

بسیاری از مشتری های داروخانه اشخاصی هستند که از بیماری خاصی رنج میبرند و برای تهیه نسخه خاصی به داروخانه مراجعه میکنند رفت و آمد برای این بیماران سخت بوده و گاهی حضور آنها در محیط های دسته جمعی دشوار است لذا داروخانه میتواند با طراحی سایت خود از اینگونه عیب ها جلوگیری کرده و بازدهی داروخانه خود را نیز به شدت افزایش دهد.

قابلیت جستجو در سایت

یکی از قابلیت هایی که شما میتوانید در طراحی سایت داروخانه خود داشته باشید امکان جستجو و انتخاب دارو و خدمات متناسب با نیاز مندی شما میباشد. در بسیاری از مواقع برای مراجعه کنندگان به داروخانه پیش آمده که برای نیاز خود به چند نوع دارویی و خدماتی بهداشتی بر خورده و در انتخاب آن دچار تردید هستند که به آسانی میشود با گذاشتن اطلاعات کامل این موارد در سایت و مطالعه آن توسط مراجعه کننده در انتخاب آنها را یاری نمود.

موارد خاص در داروخانه

در بسیاری از مواقع دارخانه ها با افرادی مواجه هستند که به دنبال نوع خاصی از وسائل بهداشتی و آرایشی بوده که برای دریافت خدمات در این ضمینه باید وقت بسیاری را در داروخانه صرف کنند تا کالای مورد نیاز خود را بتوانند از داروخانه تهیه کنند در صورتی که داروخانه میتواند با طراحی سایت خود این نوع کالا را بر روی سایت خود ارائه و با پرداخت به صورت اینترنتی از این خدمات بهره مند شود که بسیار موثر بوده است .
اگر به این نتیجه رسیده اید که برای داروخانه خود یک طراحی سایت مناسب نیاز دارید شرکت گلهای اندیشه میتواند بهترین طراحی را در اختیار شما قرار دهد لذا برای مشاوره با ما تماس بگیرید.