انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: حذف کپی رایت kleeja یا نسخه فارسی kleefa
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود       (در نسخه جدید کلیجا موضوع کمی فرق میکند اگر نسخه جدید نصب کرده اید ادامه پست را بررسی نمایید )

این تاپیک جنبه آموزشی داره و هدف آشنایی و آموزش کار با قسمتهای کد شده یا دشوار  کپی رایت هست

موضوع در مورد اسکریپت آپلودر کلیجا یا  نسخه فارسی کلیفا هست ، تغییر یا حذف کپی رایت پایین قالب

چون تا حدودی تلاش شده بصورت کد یا پیچیده لینک و به اصطلاح کپی رایت پایین تنظیم بشه یکم پیدا کردن فایل و لاین مربوطه سخت شده

خب شروع میکنیم

ابتدا به فولدر  
includes 
این اسکریپت برید و فایل style.php  را حذف کنید و فایل ضمیمه این انجمن رو جایگزین کنید .

برای تغییرات دلخواه داخل همین فایل که جایگزین میکنید من به فارسی محل هارو مشخص کردم ...
لاین 226 تا لاین 230
ای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ووولللللللل   من 2 سالی میشه با این کپی رایت درگیر بودم عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی mj dh bb eq eq eq eq eq
129 129 129 سلام واقعا ممنون منم خیلی با این کپی رایت مسخره درگیر بودم یه جا تو سایت دیگه دیدم نوشته بود این کد شده و سورس میره از یه لینک دیگه خونده میشه الان که چک کردم دیدم اینطوری نبوده به هر حال خیلی ممنون لطف بزرگی کردین و انجمن خیلی خوبی دارین bb
(سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶ ب.ظ )ADMIN نوشته: [ -> ]
درود

این تاپیک جنبه آموزشی داره و هدف آشنایی و آموزش کار با قسمتهای کد شده یا دشوار  کپی رایت هست

موضوع در مورد اسکریپت آپلودر کلیجا یا  نسخه فارسی کلیفا هست ، تغییر یا حذف کپی رایت پایین قالب

چون تا حدودی تلاش شده بصورت کد یا پیچیده لینک و به اصطلاح کپی رایت پایین تنظیم بشه یکم پیدا کردن فایل و لاین مربوطه سخت شده

خب شروع میکنیم

ابتدا به فولدر  
includes 
این اسکریپت برید و فایل style.php  را حذف کنید و فایل ضمیمه این انجمن رو جایگزین کنید .

برای تغییرات دلخواه داخل همین فایل که جایگزین میکنید من به فارسی محل هارو مشخص کردم ...
لاین 226 تا لاین 230

ممنون عالی بود فقط یه خواهش اگه میشه روش کد کردن فوتر دلخواه خودمونو بگید eq
113 مرسی منم انجام دادم و تغییر کرد مچکر  tav
[عکس: 1518470739_6bsqlmignqpwW5s.jpg]
در نسخه جدید کلیجا محل کپی رایت تغییر کرده و چاره کار فعلا همینی هست که اعلام میکنم

وارد فولدر cache شده و فایل tpl_footer.php را با ادیتور باز کنید !

در لاین 15 الی 17 تمام سایزها و وضعیت را به شکل زیر تغییر بدید تا کپی رایت محو بشود
کد پی‌اچ‌پی:
<div style="font-size:1px;display:block !important;background:#ECECEC !important;margin:0px; padding:0px 0px; position:fixed;bottom:0;left:1%;z-index:99999;text-align:center;">

Powered by <a style="display:inline  !important;color:#666 !important;" href="https://www.kleeja.com/" onclick="window.open(this.href,'_blank');return false;" title ="Kleeja">Kleeja</a>
    </
div