انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: چگونگی ثبت شرکت در کشور استرالیا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این کشور به دلیل خاک حاصلخیزی که دارد، درصد بالایی از مواد غذایی دنیا را تامین می کند. استرالیا کشوری است که در تجارت جهانی نقش فعالی دارد. ایران و استرالیا رابطه قدیمی دارند که از ارتباط تجاری و اقتصادی شکل گرفت. از طرفی استرالیا کشوری مهاجر پذیر است که در حال حاضر بیش از صدهزار ایرانی در این کشور زندگی می کنند. برای تأسیس شرکت در استرالیا محدودیتی وجود ندارد جزاینکه سرمایه گذاری خارجی در این شرکتها، باید توسط هیأت بررسی سرمایه گذاری خارجی تأیید شود.
برای افتتاح شرکت در استرالیا دانستن زبان انگلیسی الزامی نیست و متقاضیان می توانند با پرداخت کردن هزینه ی زبان انگلیسی برای افراد بالای 18 سال خانواده خود اقدام به ثبت نام آنها در کلاسهای رسمی زبان در استرالیا کنند.
برای ثبت شرکت در کشور استرالیا باید مقیم آنجا بود یا با یک فردی که در استرالیا مقیم است شریک بود. شرکت زدن یا همکاری به سبکهای مختلفی وجود دارد که به طور کلی  مراحلش این است:
_ جمع کردن اطلاعات از سایت.
_ ثبت کردن شرکت به صورت دستی یا از طریق یک سایت ( پرداخت مقداری هزینه و انجام ثبت). برای ثبت یک شرکت، ابتدا شخص باید یک درخواست تکمیل نماید.در درخواست، اسمی که برای شرکت انتخاب شده باید تأیید گردد. سپس فرمهایی که تهیه کرده اند را می بایست همراه با تأییدیه مدرک تأسیس شرکت در کشور مبدأ به کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا تسلیم نمود.
_گرفتن تکس نامبر.
_ بعد از اینکه بیزینس ثبت شد باید حتماَ سایت داشته باشد و تبلیغات موثر .
_ سپس باید نسبت به تهیه ی نت ورک اقدام نمایید.( از طریق اینترنت یا در سطح شهر).
ثبت شرکت فکر برتر