انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: چگونه بهترین آرایشگاه عروس را انتخاب کنیم؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آرایشگاه های زنانه بسیار زیادی در سطح شهر تهران وجود دارد و افراد بسیار متخصص و ماهری در زمینۀ آرایشگری مشغول به کار هستند؛ همین امر یکی از دلایلی است که سبب سر در گمی افراد جهت انتخاب یک سالن زیبایی در تهران یا بهترین آرایشگاه عروس تهران برای جشن عروسی شان می شود؛ در این بین، قیمت آرایشگاه عروس در تهران نیز مهم است، بنابراین با تحقیق و پرس و جو از افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند، متناسب با بودجۀ خود، بهترین آرایشگاه عروس در تهران را انتخاب کنید تا بهترین آرایش عروس در تهران را داشته باشید.

آماده سازی موها
مو از مهمترین کاراکترهای زیبایی چهره و صورت به شمار می رود و شما با داشتن موهای سالم و طبیعی و رسیدگی به آن ها می توانید چهرۀ خود را از نظر زیبایی ارتقا بخشید.افراد مختلف موهای مختلفی دارند: خشک، چرب، معمولی، لَخت و یا مجعهد و فرفری. از آنجا که هر عروسی ملزم به آراستن موهای خود و یا شینیون در روز عروسی است، بهتر است برای رسیدن به سبک و مدل موی زیبا و دلخواه خود، قبل از روز عروسی موهایتان را نیز آماده سازی کنید؛ آماده سازی موها صرفاً به معنی شستشوی روزانه و مداوم آن ها نیست. ورنون فرانسیس، بازیگر سبک لوپیتا، معتقد است که رویکرد داخلی مراقبت از مو برای موهای عروس ضروری است. "در حالی که تکنیک های به کار گرفته شده در محصولات تولید شده در زمینۀ درمان مو بسیار مهم هستند، سبک زندگی شما، تغذیه خوب (مصرف مکمل های امگا 3) و نوشیدن مقدار زیادی آب، نقش مهمی در حفظ موهای سالم ایفا می کنند."

امتحان فراموش نشود!
تصاویری از تمام مدل های رایج شینیون عروس را ببینید، همچنین مویی مدل مویی را که تمایل دارید در روز عروسی بر موهای شما پیاده شود را به آرایشگر خود بگویید و سعی کنید یک بار به طور امتحانی آن را بر موهای خود اجرا کنید تا مطمئن شوید به فرم صورت و چهره تان می آید یا نه.  

در کنار مدل های جدیدی که به عنوان شینیون های مدرن بسیاری از سازگاری های جدیدی از سبک های کلاسیک وجود دارد که می توانید آنها را تجربه کنید. بافت بافت طبیعی مو خود را بلافاصله یک سبک کلاسیک بی نظیر مطرح می کند. تن از محصول، یک نگاه خرد شده و کمی با تعریف کمی کامل است. آنها بسیار متنوع هستند و می توانند یک نگاه نرم و در عین حال ساختاری ایجاد کنند." آنو وک، متخصص موهای عروسی، موافق است. "یک عروسک عاشقانه با یک طناب تاج سبک بسیار محبوب برای عروس های مدرن است." ماریا گالات، مدیر آموزش و پرورش در تیلور تیلور، نشان می دهد که حرکت طبیعی مو با استفاده از یک تیزر موی مدرن می گوید. "نترس از اجازه دادن به چند رشته فرار کنید تا به شما حس راحتی بیشتری بدهم".

اولویت با چهرۀ واقعی شماست!
بهتر است میکاپ عروس ملایم و متناسب با رنگ پوست و موی او باشد. آرایشگاهی را برای آرایش روز عروسی خود انتخاب کنید که در گریم عروس و آرایش چهره زیاده روی نمی کند. از آرایشگر خود بخواهید تا هر سبک آرایشی (خلیجی، اروپایی و ...) را که بر چهرۀ شما به کار می برد، آن را طوری به کار گیرد که حالت طبیعی چهرۀ خود را از دست ندهید.