انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: نمایندگی تعمیرات یخچال
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا ما به تعمیر یخچال ، یخچال فریزر ، تعمیرات ساید بای ساید در اسرع وقت و با کیفیت بالا احتیاج داریم؟ در زندگی روز مره ما سیستم سرمایشی کاربرد بسیار زیادی دارد که بیشترین و احتمالاً مهم ترین آن ها حفظ مواد غذایی می باشد. بیشتر مواد غذایی بدلیل رشد سریع باکتری ها به سرعت فاسد می شوند در حالی که در محفظه سرد یخچال در حدود ۴ درجه سانتی گراد در رشد باکتری و در نهایت عمل فاسد شدن مواد به کندی صورت می گیرد و مواد غذایی در این دما به مدت طولانی تری سالم می ماند.نمایندگی تعمیر انواع یخچالما نمایندگی تعمیرات انواع یخچال در برند های مختلف زیر هستیم و با داشتن متخصص و تعمیر کار مخصوص برای هر برند آمادگی اینو داریم تا تکنسین مربوط به برند یخچال خودتون رو برای شما به محل بفرستیم.
 1. نمایندگی تعمیر یخچال آاگ
 2. نمایندگی تعمیر یخچال دوو
 3. نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک
 4. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
 5. نمایندگی تعمیر یخچال بوش
 6. نمایندگی تعمیر یخچال ال جی
 7. نمایندگی تعمیر یخچال بکو
 8. نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال
 9. نمایندگی تعمیر کنوود
 10. نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر
 11. نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا
 12. نمایندگی تعمیر یخچال ناسیونال
 13. نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی
 تعمیر یخچال فریزر ساید بای سایدمتداول ترین مشکلاتی که در تعمیرات یخچال شما ممکن است به وجود آید روشن نشدن دستگاه شماست در چنین حالتی به سه روش زیر می توانید ایراد دستگاه را تشخیص دهید :
 • ابتدا باید برق ورودی چک شود
 • سوختن فیوز مخصوص پریز
 • خرابی سیم کشی داخلی
موتور یخچال کار نمی کنددر چنین حالتی سه روش تست برای تشخیص ایراد دستگاه پیشنهاد می شود:
 • تست رله استارت دستگاه
 • تست مستقیم موتور یخچال با برق ۲۲۰ ولت 
 • تست برد یا ترموستات
بدنه یخچال برق داردبرای رفع این ایراد ابتدا سیم ها را چک میکنیم کنتاکت های اتصال را چک می کنیم و در آخر چک کردن رله اورلود است که به بدنه اتصال نداشته باشد. 
عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید
 
[عکس: 20181206105114156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b.jpg]
[عکس: 20181206105115f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800.jpg]
۱. چرا یخچال ساید بای ساید روشن نمی‌شود :
ابتدا باید بررسی کنید که جریان برق به یخچال متصل است یا خیر!
برای بررسی این مورد باید پریز برق را چک کنید بعدازاینکه به سلامت پریز برق اطمینان پیدا کردید به سراغ مرحله بعد بروید.اگر از سه‌راهی برق یا تبدیل سه به دو برق استفاده می‌کنید سه راهی را از راه بردارید و یخچال را مستقیم به پریز برق وصل کنید و نتیجه را ببینید.
در صورتی که باز هم یخچال روشن نشد برای تعمیر ساید بای ساید و یا سرویس با تهران سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان شما راهنمایی کنند.
برای دانلود دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ کلیک کنید.۲. چراغ‌های یخچال روشن نمی‌شود :
ابتدا باید چراغ یخچال را جدا کنید و از سالم بودن چراغ اطمینان حاصل کنید اگر لامپ سوخته باشد با تعویض لامپ مشکل رفع خواهد شد.
در صورتی با تعویض لامپ مشکل برطرف نشد باید سوئیچ در یخچال ساید خود را بررسی کنید.
۳. قسمت یخچال فریزر کار نمی‌کند ولی لامپ آن روشن می‌شود :
زمانی که با این مشکل روبرو شدید ابتدا باید تنظیمات درجه حرارت یخچال را بررسی کنید و اگر مشکلی نبود فاصله یخچال از دیواری کناری و بالا را بررسی کنید که باید از حدود ۸ سانتی‌متر از دیواره و حدود ۵ سانتی‌متر از بالا برای جریان هوا فاصله داشته باشد.
هنگامی که تمامی مسائل بالا را بررسی کردید و مشکلی نبود سیم پیچی های یخچال را تمیز کرده و یخچال را حدود ۲ ساعت از برق کشیده و صبر کنید و بعد یخچال را روشن کنید اگر فریزر شروع به کار کند مشکل از گرمای زیاد کمپرسور بوده و مشکل رفع شده است.
۴. یخچال ساید بای ساید بوی بدی می‌دهد :
ابتدا داخل یخچال را بررسی کنید تا از نبودن مواد غذایی فاسد شده در یخچال مطمئن شوید و بعد داخل یخچال و نوار لبه‌های درب را با آب ولرم و مقداری جوش‌شیرین تمیز کنید.
۵. یخچال ساید بای ساید به اندازه کافی سرد نمی‌شود :
برای رفع این مشکل ابتدا تنظیمات دمایی یخچال را بررسی کنید و بعد نحوه بسته شدن درب یخچال ساید را بررسی کنید.اگر هوا در یخچال به طور مناسب جریان ندارد با جا به جایی وسایل داخل یخچال جریان هوا را کنترل کنید.تعمیر یخچال ساید بای ساید در این مورد اگر مشکل اساسی باشد ضروری است و باید سریعا اقدام کنید.
۶. یخچال ساید به طور مداوم کار می‌کند :
اگر در همان روز یخچال خود با وسایلی را پرکرده‌اید این مسئله کاملاً عادی است چون یخچال سعی دارد کنترل دمایی مواد غذایی را درست نگه‌داشته تا در دمای انتخاب‌شده شما باشند.
در صورتی که موادی را در همان روز به یخچال اضافه نکرده‌اید بسته شدن درب و چفت درب را بررسی کنید و در آخر سیم‌پیچی کندانسور را تمیز کرده و منتظر بمانید.
 
راهنمای نگهداری و سرویس یخچال ساید بای ساید
 
[عکس: 20181206105115d0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef.jpg]
[عکس: 20181206105115799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9.jpg]
۱-قرار گیری مناسب ساید بای ساید :
نگه داری و مراقبت از وسایل برقی باعث افزایش طول عمر آنها می شود و در مورد یخچال های ساید بای ساید نیز این امر حائز اهمیت است.
یخچال را در محلی مناسب در آپزخانه قرار دهید و مطمئن شوید که یخچال ثابت بوده و مکان آن تغییر نمی کند.
۲-وصل شدن یخچال ساید بای ساید به برق : 
برای اینکه بتوان در صورت بروز مشکل بتوان براحتی یخچال را از برق جدا کرد باید محل پریز برق برای یخچال در دسترس باشد .
۳- از گذاشتن غذای گرم در یخچال خودداری کنید : 
زیرا این کار باعث میشود انرزی بسیار بیشتری برای خنک نگه داشتن مواد داخل یخچال صرف شود.روی غذاها را با درب یا محافظ های مخصوص بپوشانید، چراکه بخار متصاعد از آن ها به ایجاد برفک بیشتر منجر شده که برای آب کردن آن ها باید انرژی زیادی مصرف شود.
۴-از گذاشتن ظروف کریستالی در فریزر خودداری کنید :
زیرا این ظروف احتمال شکستن در صورت یخ شدن را دارند.
۵-بررسی مگنت های درب یخچال : 
اگر مگنت های ردب یخچال به خوبی عمل نکند باعث می شود که یخچال مداوم کار کند و عمر یخچال کاهش پیدا کند.برای جلوگیری از این اتفاق مگنت های یخچال خود را بررسی کنید با یک اسکناس می توانید این کار را انجام دهید.
برای این کار اسکناس را بین آهنربای های درب قرار دهید به طوریکه نیمی از آن داخل و نیمی دیگر بیرون از یخچال باشد.حالا اسکناس را تکان دهید اگر براحتی می توانید آن را خارج کنید آهنربای های درب یخچال شما کارایی خود را از دست داده اند و باید تعویض شوند.
۵-تمیز کردن یخچال ساید بای ساید : 
ابتدا داخل یخچال را خالی کنید و باید مواد غذایی که فکر می کنید فاسد شده را دور بریزید.
تمام قسمت ها و طبقه های یخچال را که امکان جدا شدن دارند را جدا کنید و بعد تمامی آن ها را با مایع ظرفشویی بشویید و کاملا خسک کنید.
دقت کنید که شیشه ها را با آب داغ نشویید زیرا باعث شکستن آنها می شود.
حالا نوبت به داخل یخچال می رشد که با یک اسکاج نرم و کمی آب و جوش شیرین آن را تمیز کنید تا از بو گرفتن یخچال جلوگیری کنید.حالا نوار یخچال را تمیز کنید و کار تمام است.
برای تمیز کردن نوار یخچال از نصف لیوان آب و سفیدکننده استفاده کنید تا به نوار لاستیکی یخچال آسیبی نرسد.
 
معایب و مزایای یخچال ساید بای ساید
 
[عکس: 2018120610511518e2999891374a475d0687ca9f989d83.jpg]
[عکس: 20181206105115032b2cc936860b03048302d991c3498f.jpg]
بررسی قیمت یخچال ساید بای ساید :
یخچال های ساید بای ساید براساس کارایی و استایل خاصی که دارند از قیمت های بیشتری نسبت به یخچال های تک برخور دارند.شما اگر نیاز خود را بسنجید می توانید از یخچال های تک هم استفاده کنید و هزینه کمتری برای یخچال منزل خود بپردازید.
هزینه نگهداری از یخچال ساید بای ساید :
نوعی از ساید بای ساید ها وجود دارند که تصفیه آب را انجام می دهند و فیلتر های آن باید هر ۴ تا ۶ ماه یکبار تعویض شوند و این یکی از هزینه های ثابت ساید بای ساید است.
جابجایی یخچال ساید : ابعاد و اندازه یخچال ساید بزرگتر از یخچال تک است و اگر آشپزخانه کوچکی دارید استفاده از این نوع یخچال به شما توصیه نمی شود.جادار بودن و مصرف انرژی کمتر یخچال ساید : 
بزرگ و جادار هستند و مصرف انرژی این نوع یخچال ها A است.یخچال ساید به دلیل طراحی زیبایی که دارد هم حس داشتن یخچال شیک و هم فریزر را به شما می دهد.
 
تعمیر یخچال در تهران
 
تهران سرویس تعمیرات ساید بای ساید و تعمیرات انواع یخچال های ساید بای ساید را در تمامی مناطق تهران انجام می دهد.تعمیر یخچال ساید بای ساید الجیتعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگتعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 
تعمیر یخچال در محل
 
سرویس کاران تهران سرویس یخچال ساید بای ساید شما را در محل منزل یا کار شما تعمیر می کند.تمامی مراحل تعمیر در منزل شما انجام انجام می شود.
 
چگونه می توانیم لوله های پشت یخچال فریزر و ساید بای ساید را تمیز کنیم؟
 
می دانید که لوازم برقی نیاز به نگهداری و نظافت دارند واین امر باعث می شود که عمر لوازم برقی شما افزایش پیدا کند.
می خواهیم به شما آموزش بدیم که چگونه خودتان لوله های پشت یخچال فریزر و گمپرسور را تمیز کنید.
معمولا هر ۱۰ ماه یکبارباید لوله های سیاه پشت یخچال را نظافت کنیم این کار بسیار مهم است ودر کمتر از یک ساعت انجام می شود.
برای انجام این کار چند نکته را باید رعایت کنیم.
۱.قطع کردن برق یخچال فریزر :
در مرحله ی اول دوشاخه ی برق یخچال فریزر را از پریز برق جدا کنیدو آن را به آرامی جلو کشیده تا بتوانید به راحتی دسترسی به پشت آن داشته باشید .
توجه داشته باشید یخچال فریزرهایی که مجهز به آب سردکن ویخ ساز هستند (مانند ساید بای ساید ) برای آسیب نرسیدن به شیلنگهای ورودی آب ،ابتدا شیر آب تغذیه را ببندید و شیلنگ آب را کمی آزاد کنید تا بتوانید
آن را جلو بکشید و دسترسی به پشت یخچال فریزر داشته باشید.
۲.ازآنجا که لوله های پشت یخچال نقش مهمی در فرایند خنک سازی گاز
متراکم شده توسط کمپرسور دارند،باید هرچند وقت یکبار به کارکرد بهتر و موثر تر آن ها را تمیز کرد.
مکان این لوله ها در یخچال ها متفاوت است.در یخچال های قدیمی دارای سیم پیچ شبکه ای که اغلب به رنگ سیاه است درقسمت عقب و پشت نصب شده است.
۳.یخچال های جدید و ساید بای سایدها اغلب دارای کویل کندانسور از پشت در پایین خود هستند و معمولا دارای یک فن خنک کننده ی کمپرسور می باشند که شاید به راحتی قابل مشاهده نباشد .
ابتدا سینی پشت کمپرسور که به وسیله ی چند پیج به بدنه بسته شده را باز میکنیم و کنار میگذاریم.
در مرحله ی بعد به وسیله ی جاروبرقی باسری پلاستیکی یا برس دار با دقت هرجا که گرد و غبار و خاک مشاهده می شود را جاروبرقی بکشید .
مراقب باشید که به پره ها و سیم ها آسیبی نرسد.
آسیب رسیدن و شکستن سیم ها و لوله های یخچال فریزر باعث‌ خالی شدن گاز از لوله ها می شود که هزینه ی بالا و زیادی را روی دست شما خواهد گذاشت ،اگر فن در دسترس و قابل مشاهده بود ،به آرامی آن را تمیز کنید چون به عبور جریان هوا در سراسر کندانسور کمک میکند، واگر روی پروانه های فن گرد و غبار جمع شده باشد موجب زود خراب شدن کمپرسور میشود پس به آرامی پروانه های فن را بدون آنکه آسیب برسد تمیز کنید .
بعد از جارو برقی کشیدن ، بوسیله ی یک قلم موی نقاشی باریک به آرامی گردوخاک چسبیده و باقی مانده ی روی لوله های پشت یخچال فریزر را پاک کنید واگر دسترسی به فن دارید گرد و غبار جای مانده روی آن را نیز تمیز کنید .
اگر یخچال فریزر و سایدبای ساید شما مجهز به سینی پشت کمپرسور می باشد،بااحتیاط آن را جازده و پیچ ها را ببندید .در مرحله آخر به آرامی یخچال فریزر را به جای خود برگردانید و شیلنگ آب و سیم برق را مرتب کنید که گره نخورد و تحت فشار نباشد وسپس دوشاخه را به برق بزنید .
برای خرید دیفیوزر لوله ای به سایت ما مراجعه کنید .