انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: جیب بُری آسیاتک!!! اینترنت یک!!!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت کاربران فرهیخته
من یکی از مشترکان شرکت اینترنتی آسیاتک هستم و لازم دانستم تجربیات خودم را در ارتباط به موضوعی جالب که در این شرکت رخداده با شما عزیزان در میان بگذارم.
آسیاتک در خدماتی که به کاربران ارائه میدهد قسمتی را با نام باشگاه مشتریان مدتهاست که راه اندازی کرده و در قبال فعالیت ها و شرکت در مسابقات و قرعه کشی ها و مانده اعتبارهای اینترنتی و میزان خرید اینترنت و خدمات از سایت 1544 امتیازتی به کاربران اهدا کرده و با اینکه در بازارچه شلوغ که پر است از اجناس و خدمات ناکارآمد اجازه خرج امتیاز و خرید خدمات بازارچه باشگاه را میدهد، با توجه به اینکه بنده در سایت هزاران امتیاز اندوخته داشتم ، ناگهان امتیازات کاهش و به حد منفی نیز رسید !!!
همانند یکدسته اسکانس که در جیب شما باشد و الآن دیگر نیست چون لولو آنرا برده است 20
و در عین ناباوری با این پیام در پنل باشگاه نیز مواجه شدم
نقل قول:تغییر امتیاز در باشگاه مشتریاندر راستای تغییر سرویس های حجمی آسیاتک به سرویس های غیر حجمی با  FUP مشخص، کلیه مشترکینی که از 96/09/14  تا تاریخ 97/05/15 بابت سپرده گیگ در باشگاه مشتریان امتیاز کسب نموده اند، امتیاز سپرده گیگ آنها تقسیم بر 100 و در باشگاه لحاظ می شود.  مشترکین عزیز در نظر داشته باشید از تاریخ 97/05/15 نحوه محاسبه سپرده گیگ، یک دهم باقیمانده حجم سرویس کاربر می باشد.