انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: لوله بازکنی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عوامل موثر در گرفتگی لوله

آشپزخانه، حمام و یا حتی سینک آشپزخانه می تواند دچار گرفتگی شود. گرفتگی لوله ها ناخوشایند است، اما انسداد شدید می تواند هزینه  زیاد و مشکلات عمده در سیستم لوله کشی خانگی شما ایجاد کند. ممکن است نیاز به یک لوله باز کن حرفه ای پیدا کنید. بهترین راه برای اینکه از گرفتن لوله فاضلاب در آشپزخانه ، حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد مانند پسماند مواد غذایی و تفاله چای ، دانه های برنج ، تکه های نان (در آشپزخانه) ، دستمال ، تیغ ، موی اصلاح شده ی بدن و دیگر موارد در حمام و سرویس بهداشتی به درون فاضلاب جلوگیری نمایید.

لوله بازکنی در تهران

محصولات بهداشتی زنانه

دستمال توالت

ریز دانه های مواد غذایی شسته شده در سیستم لوله در زیر سینک به دام افتاده است.

روغن

مو

روغن‌ :

مهم‌ترین دلیل بسته شده راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می‌رود، ته مانده روغن را وارد سینک می‌کنیم. این کار شایع‌ترین دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است و برای جلوگیری از این اتفاق، به هیچ عنوان روغن را در داخل سینک ظرف‌شویی تخلیه نکنید.

برگ چای، پودر قهوه

چای و قهوه از نوشیدنی‌های مورد علاقه هر فردی است و معمولاً پس از نوشیدن چای و قهوه، پسماندهایی به‌جا می‌ماند. هرچند که برخی فکر می‌کنند صافی موجود روی سینک مانع از ورود برگ چای به داخل لوله فاضلاب می‌شود اما باید در نظر داشته باشید که این زباله‌های ریز به‌راحتی از صافی سینک عبور می‌کنند و در کنار چربی‌ها، سد محکمی تشکیل خواهند داد.

اکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز، و میوه‌های دیگر در این گروه از شایع‌ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه است. این مواد در زمان ترکیب با آب بسیار چسبنده می‌شوند و باعث انسداد لوله می‌گردند.

پوست تخم مرغ :

مراقب پوست تخم مرغ هم باشد. پوسته‌ی بیرونی هم بسیار نازک هست و هم بسیار سخت. به همین جهت به‌راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می‌کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می‌شود.

استخوان ماهی

استخوان ماهی به‌راحتی از روزنه‌های صافی عبور می‌کند و آرام‌آرام با کمک چربی‌ها لوله را مسدود خواهد کرد
لوله بازکنی یکی از خدماتی است که امروزه شرکت های زیادی در تهران و دیگر شهرها آن را انجام می دهند؟ اما آیا می دانید چه شرکت هایی بهترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را ارائه می دهند تا شما آنها را انتخاب کنید؟

شرکت هایی که بهترین خدمات را ارائه می دهند معمولا زیر نظر اتحادیه بصورت قانونی قعالیت می کنند. این شرکت ها تمامی تعرفه های خود را برای باز کردن لوله فاضلاب و همچنین خالی کردن چاه فاضلاب براساس تعرفه مصوب اتحادیه در نظر می گیرند. به همین دلیل قیمت لوله بازکنی ارزان تر از سایر مکان هاست.

شما باید برای باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه، رفع گرفتگی توالت، لوله بازکنی انواع لوله های فاضلاب و همچنین تخلیه چاه از این شرکت ها استفاده نمایید.

یکی از این شرکت ها شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه سرویس لوله می باشد که خدمات بسیار زیادی را بصورت قانونی، شبانه روزی، فوری و تضمینی ارائه می دهد.

این شرکت بیش از 13 سال سابقه در رفع گرفتگی لوله های فاضلابی و همچنین تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، درآوردن اشیا از توالت و غیره دارد.

شما عزیزان می توانید برای ثبت درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن در تهران با این شرکت از طریق آدرس اینترنتی  ارتباط برقرار نمایید: https://serviceloole.ir