انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: دیفیوزر oxyaero چیست ؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیفیوزر دیسکی
در این مقاله می خواهیم دیفیوزرهای تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه به نام دیفیوزرOXYaero TM  را معرفی نماییم و اطلاعات کافی در مورد دیفیوزر و این که در چه مواردی می توان از آن استفاده نمود را در اختیار شما قرار بدهیم .

1- دیفیوزر  OXYaero چیست ؟

دیفیوزر وسیله ای جهت هوادهی که در پروژه های صنعت آب ،  فاضلاب و پرورش آبزیان استفاده می شود ، دیفیوزر های تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه در دو نوع مختلف  ( دیفیوزر دیسکی و دیفیوزر لوله ای ) جهت عرضه در بازار تولید شده است . که قسمت اصلی تشکیل دهنده این دیفیوزرها لاستیک های رویه دیفیوزر می باشد که  از جنس EPDM است و سوراخ های بسیار ریزی که برای تولید کردن حباب های ریز و درشت روی لاستیک تعبیه شده است . علت استفاده از لاستیک از جنس  EPDM در ساخت این دیفیوزرها این است که بتواند در درجه حرارت های بالاتر از جنس سیلیکون بتواند مورد استفاده قرار گیرد .

اتصال دنده ی زیر دیفیوزر دیسکی و یا لوله ای با اندازه ی ¾    اینچ و 1  اینچ متناسب با طرح لوله کشی در پروژه مورد استفاده قرار می گیرد .

دیفیوزر را جهت انتقال هوا و اکسیژن  در سیستم های پساب های صنعتی ،  فاضلاب های شهری هم چنین هر نوع حوضچه ای هم چون حوضچه های پرورش ماهی مورد استفاده قرار می گیرد .

2- موارد استفاده از دیفیوزرهای  OXYaero TM :

- حوضچه های نگهداری لجن

- حوضچه های هوادهی در فرآیند لجن فعال با هوادهی عمقی

- قابل استفاده در سیستم تصفیه فاضلاب به روش SBR

- قابل استفاده در سیستم تصفیه فاضلاب به روش MBR

- استفاده در مخازن پروش ماهی

3- ویژگی منحصر بفرد دیفیوزر هایTM  OXYaero :

دیفیوزرهای تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه ( دیفیوزر دیسکی OXYaero TM و دیفیوزر لوله ای OXYaero TM  ) دارای یک ویژگی منحصر بفرد نسبت به بقیه مدل های دیفیوزرهای موجود در بازار است و آن هم این است که این دیفیوزرها دارای سوپاپ یک طرفه می باشند که در هنگام قطع شدن هوادهی به دیفیوزر مسیر را به آرامی مسدود می کند ، که این امر سبب طول عمر بالاتر دیفیوزر می شود .

برای مشاهده کاتالوگ دیفیوزر ها لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمایید و هم چنین در صورت وجود هرگونه سوال با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید .