انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: مشکل با پرینتر کنون mg2540s canon کاتریج و هزینه بالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من پرینتر جوهر افشان canon  مدل 2540s خریدم حدود 2 ماه میشه مشکل اساسی پیدا کردم با خرید کاتریج براش تو بازار هم میگن کاتریج سر یه تعداد مشخص میسوزه و شارژ نداره چسب پشتشم باز کردم اصلا سوراخ شارژ وجود نداره الان خود پرینترش فوق فوقش 400 باشه  قیمت جفت کاتریج 450 تازه تو نو بگیری 1 کاتریج اشانتیون هست نمیشه که هر بار کاتریج تموم بشه کلا بندازم دور یه پرینتر بگیرم لطفا یه راهنمایی بکنید واقعا کلافم کرده من مصرف چاپ عکسم بالاس 2 بار کاتریج خریدم تا حالا 500 با بنزین و ایاب ذهاب از جیب خرج کردم تصویر پرینترشم  زیر میذارم ببینید  مرسی 11
[عکس: 155276180816180.jpg]
(شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳ ب.ظ )vatovato نوشته: [ -> ]سلام من پرینتر جوهر افشان canon  مدل 2540s خریدم حدود 2 ماه میشه مشکل اساسی پیدا کردم با خرید کاتریج براش تو بازار هم میگن کاتریج سر یه تعداد مشخص میسوزه و شارژ نداره چسب پشتشم باز کردم اصلا سوراخ شارژ وجود نداره الان خود پرینترش فوق فوقش 400 باشه  قیمت جفت کاتریج 450 تازه تو نو بگیری 1 کاتریج اشانتیون هست نمیشه که هر بار کاتریج تموم بشه کلا بندازم دور یه پرینتر بگیرم لطفا یه راهنمایی بکنید واقعا کلافم کرده من مصرف چاپ عکسم بالاس 2 بار کاتریج خریدم تا حالا 500 با بنزین و ایاب ذهاب از جیب خرج کردم تصویر پرینترشم  زیر میذارم ببینید  مرسی 11
درود، مشکل مربوط به پرینتر جوهر افشان تقریباً برای همه مدل ها در مواردی مشترکه اما در مورد موضوع شما این پرینتر که مدل PIXMA MG2540S  هست خیلی از مشکلات پرینترهای دیگه از جمله خشک شدن و بی کیفیت شدن کاتریج در مرور زمان، پایین بودن کیفیت اسکن و پرینت و .... رو نداره، کاتریج مقداری مربوط به قیمت ارز و مقداریش مربوط به کیفیت ساخت و تولید انحصاری هست، اگر چاپ بالا دارید  و کلاً کار زیادی از پرینتر میکشید پیشنهاد من پرینترهای لیزر هست که البته قیمت بالاتری دارند...
در مورد قسمت بعدی سوال شما، این کاتریج ها هم امکان شارژ دارند البته من دسترسی به کاتریج و این دستگاه ندارم اما فیلمی رو ضمیمه میکنم که کمکتون میکنه
شاد و پیروز و سر بلند باشید%
<p>سلام دوست عزیز، کلا پرینتر جوهر افشان برای خونه مناسب نیست چه برسه به canon که کلا محصولاتش گرونن به نظرم فکر خرید لیزر باش اگه نه کاراتو ببر بیرون چاپ کنن به صرفتره 3</p>
پرینتر فقط HP مخصوصا تک کاره چون این چند کاره ها زود خراب میشه کاتریژشم هزاربار شارژ کن حالشو ببر 60 16