انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: چگونه می توانید بک لینک رایگان و دائمی دریافت کنید؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[عکس: Untitled-1.jpg]
آنچه می خوانید :
در این پست قصد دارم تا وب سایتهایی با آتوریتی بالا به شما معرفی کنم که می توانید از آنها بک لینک رایگان و دائمی دریافت کنید.اگر با اصول ساخت بک لینک آشنایی ندارید و نمی دانید چگونه برای وب سایتتان بک لینک های قدرتمند و طبیعی بسازید دقت داشته باشید که ساخت بک لینک موجب پنالتی شدن وب سایتتان در انکرتکست های هدفتان نشود.
این بک لینک ها کاملا رایگان , تست شده و قدرتمند هستند و اگر اصولی ساخته شوند می توانند باعث بالا رفتن اعتبار وب سایتتان در موتورهای جستجو شوند. هنگام لینک سازی به این نکته توجه داشته باشید و سعی کنید به صورت طبیعی لینک هایتان را بسازید.
لینک سازی خارجی چیست ؟ 
بک لینک همچنان از دید موتورهای جستجو به عنوان یکی از مهمترین معیارهای  سنجش اعتبار یک وب سایت به شمار می آید.و اگر بتوانید بک لینک های طبیعی و با کیفیت برای وب سایتتان بسازید بهترین نتیجه را در نمایش موتورهای جستجو خواهید داشت.البته  تنها فاکتوررتبه های بالا در نتایج جستجو بک لینک نیست اما بک لینک بسیار تاثیر گذار است.
بک لینک عبارت است از :  اتصال یک کلمه به یک صفحه سایت از خارج وب سایت(توضیحات بیشتر)
باید توجه داشته باشید که رایگان بودن بک لینک هایی که در این پست معرفی می کنم نه تنها دلیلی بر بی ارزش بودن آنها نیست بلکه باید بدانید که لیستهای اینچنینی در بسیاری  از وب سایت های ایرانی با قیمت های بالایی به فروش می رسند.
 می توانید برای بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو در کنار این بک لینک ها از وب سایت های فروش بک لینک هم لینک های با کیفیت خریداری کنید.نکته حائز اهمیت این است که در بسیاری از موارد برای تمدید بک لینک های خریداری شده باید مجددا به این وب سایت ها هزینه پرداخت کنید در صورتی که وب سایت های معرفی شده در این بخش به شما بک لینک دائم و رایگان می دهند.
در ادامه لیستی از وب سایت هایی که می توانید از آنها بک لینک رایگان دریافت کنید آورده شده است این لیست شامل  :
  • وبلاگ های ایرانی
  • وبلاگ های خارجی
  • شبکه های اجتماعی ایرانی
  • شبکه های اجتماعی خارجی
  •  دایرکتوری وب سایت ایرانی
  •   دایرکتوری وب سایت خارجی
  •  فروم های ایرانی
  • فروم های خارجی
  • نشریات مطبوعاتی 
  • موتورهای جستجو 
  • سایتهای اشتراک ویدیو 
  • سایتهای اشتراک عکس
  • سایت های Web 2.0
  • سایت های ساخت لینک پروفایل
  •  
همانطور که می بینید سعی کردم  وب سایت های متنوعی برای ساخت بک لینک رایگان و دائمی در این پست به شما عزیزان معرفی کنم. اما باید توجه داشته باشید که:
نحوه گرفتن بک لینک از این وب سایت ها بسیار حائز اهمیت است و اگر اصول بک لینک سازی را رعایت نکنید ممکن است نه تنها این بک لینک ها برای سایتتان موثر نباشد حتی موجب پنالتی شدن وب سایتتان در کلمات کلیدی مورد نظرتان شود.
وبلاگ های ساخت بک لینک رایگان ایرانی :
یکی از بهترین روش های دریافت بک لینک ساخت وبلاگ در سیستم های وبلاگدهی رایگان , انتشار محتوا و دریافت بک لینک از محتوای وبلاگ است.البته برای اینکه بتوانید بک لینک های تاثیر گذاری بسازید باید با اصول کار آشنایی داشته باشید در ادامه لیستی از سرویس های وبلاگ دهی ایرانی آورده شده است که می توانید از آنها بک لینک های با کیفیتی دریافت کنید.
در این سیستم های وبلاگدهی می توانید بک لینک های رایگان و قدرتمندی دریافت کنید . 
sitearia.irblogsky.comrozblog.comtakblog.nettebyan.netblogfa.compersianblog.irparsiblog.commihanblog.comlineblog.irلیست وبلاگ های خارجی برای ساخت بک لینک رایگان  :
در ادامه لیستی از سیستم های وبلاگ دهی که می توانید از آنها بک لینک رایگان دریافت کنید آورده شده است .به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از این وب سایت ها به شما اجازه به اشتراک گذاشتن محتوای فارسی را نمی دهند و باید محتوایتان را به صورت انگلیسی قرار دهید که می توانید برای ترجمه محتوایتان از گوگل ترانسلیت استفاده کنید.البته سعی کنید که محتوای سایتتان را به ندرت در این وبلاگ ها به اشتراک بگذارید تا بتوانید بک لینک های با کیفیتی دریافت کنید.
ادامه مطلب در همراه آی سی تی