انجمن تخصصی ایران سرور

نسخه‌ی کامل: (خبر فوری ) خرید سربازی ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان (خبر فوری )
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
(جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۱ ب.ظ )vatovato نوشته: [ -> ]
(پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹ ب.ظ )mohandes نوشته: [ -> ]سلام تا پایان سال 1397 دولت تمدیدش کرد ...

خدا از سر تقصیر اینا نگذره که باعث بانی هر چی بدبختی تو زندگی ما جوناس همین سربازی اجباری و کثافت کاری تو پادگاناس

جونا باید حقشونو بگیرن سر وقتش از این ظالما 19 60 19
shahzadehsezar dateline=' نوشته: [ -> ]
vatovato dateline=' نوشته: [ -> ]خدا از سر تقصیر اینا نگذره که باعث بانی هر چی بدبختی تو زندگی ما جوناس همین سربازی اجباری و کثافت کاری تو پادگاناس

جونا باید حقشونو بگیرن سر وقتش از این ظالما 19 60 19

خدمت سربازي همين الانشم ديگه منسوخ شده وجدانن الان كي ديگه ميره خدمت بيخيال اين داستانا براي ترساندن ٤ تا بچه كم تجربه و تازه سن خدمت رسيدس نه براي ما كه الان ٣٦ سالمونه  xz
(شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹ ب.ظ )textera نوشته: [ -> ]خدمت سربازي همين الانشم ديگه منسوخ شده وجدانن الان كي ديگه ميره خدمت بيخيال اين داستانا براي ترساندن ٤ تا بچه كم تجربه و تازه سن خدمت رسيدس نه براي ما كه الان ٣٦ سالمونه  xz
موافقم ، دیر یا رود مجبورن سیستم و کاملاً تغییر بدن 113
(شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰ ب.ظ )BlackBerry نوشته: [ -> ]موافقم ، دیر یا رود مجبورن سیستم و کاملاً تغییر بدن 113

دوستان اینا پول بهشون خیلی حال داده تا وقتی سر کارن و سازمان وظیفه فعالیت داره مطمئن باشید قانون پول بده کارت ببر وجود خواهد داشت 19
(شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳ ب.ظ )jasem_khalili نوشته: [ -> ]دوستان اینا پول بهشون خیلی حال داده تا وقتی سر کارن و سازمان وظیفه فعالیت داره مطمئن باشید قانون پول بده کارت ببر وجود خواهد داشت 19

کی تا حالا از پول بدش اومده !! کل دنیا دنبال پول میگردن من که نه سربازی برو هستم نه پول دارم سنمم بالا رفته از ما که گذشت 3 Irserv096
(شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵ ب.ظ )mohammadkarami نوشته: [ -> ]کی تا حالا از پول بدش اومده !! کل دنیا دنبال پول میگردن من که نه سربازی برو هستم نه پول دارم سنمم بالا رفته از ما که گذشت 3 Irserv096

دوستان دولت الان بی پول شده اوضاعش بدترم میشه پس میفتن به جون مردم گرون کردم خودرو سربازی پولی مالیات بیشتر سوخت گرونتر ناچاراً جیب مردم و بزنن تا حقوق خودشون در بیارن با این وضع کشور تا چند وقت دیگه تغییرات خفنی میکنه از من گفتن Irserv402
سلام، يه چند وقت ديگه تب و تابش بيفته اينم مفت كسي نميخره دولتم بيخيال ميشه من كلا سربازي نرفتم الانم با ٣٩ سال سن نميتونم برم ، يا حق Irserv030
سرلشگر باقری: پول نیست وگرنه به سربازی اجباری اصراری نداریم ‼️هزینه ی هر نفر کادر حقوق بگیر ۵ برابر هزینه ی یک سرباز است

(یکشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵ ق.ظ )vatovato نوشته: [ -> ]
سرلشگر باقری: پول نیست وگرنه به سربازی اجباری اصراری نداریم ‼️هزینه ی هر نفر کادر حقوق بگیر ۵ برابر هزینه ی یک سرباز است

همه برای پول دارن خودکشی میکنن 20 20  بدبخت به ملت Irserv186
کسانی که می‌خواهند در دستگاه‌های دولتی استخدام شوند و سربازی هم نروند، می‌بایست سه برابر مبلغی را که ستاد کل نیروهای مسلح برای یک سرباز هزینه می‌کند، پرداخت کنند.
[عکس: 201807311548157279e3ef7b4ee7d192e438f7bd967489.jpg]
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از طرح جدید مجلس برای تغییر شیوه اجرای خدمت وظیفه عمومی خبر داد.ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره طرح جدید مجلس برای تغییر شیوه اجرای خدمت نظام وظیفه، گفت: شیوه های مختلفی از خدمت نظام وظیفه در کشورهای مختلف دنیا اجرا می‌شود که شامل خدمت نظام وظیفه حرفه‌ای، خدمت نظام وظیفه داوطلب، خدمت نظام وظیفه اجباری و خدمت نظام وظیفه مدنی می‌شود.وی افزود: تنها در 28 کشور دنیا خدمت نظام وظیفه اجباری اجرا می‌شود و در این بین معدود کشورهایی هستند که خدمت اجباری آنها بیش از یک سال است که این شیوه اجرای خدمت سربازی مشکلات عدیده‌ای را به همراه دارد. برای مثال امروز بیشترین پرونده‌ در سازمان قضایی نیروهای مسلح مربوط به فرار از خدمت سربازی است.ابوترابی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی برای حل این مشکلات و اجرای بهتر خدمت نظام وظیفه، طرحی را پیشنهاد کرده‌است که بر مبنای آن خدمت سربازی به صورت "داوطلب بسیجی" اجرا شود که مشابه این طرح هم اکنون توسط سپاه در مرزهای کشور در حال اجرا است. در این طرح سپاه در استان‌های سیستان و بلوچستان و برخی استان‌های غربی از مردم بومی منطقه به عنوان نیروی داوطلب بسیجی برای تامین امنیت مرزها استفاده می‌کند.عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصریح کرد: بر اساس طرح جدید مجلس که با الگو گیری از تجربیات سپاه در مناطق مرزی تدوین شده است، سربازی به صورت داوطلب و حرفه‌ای در می‌آید و می‌تواند تا 5 سال به طول بیانجامد. البته کسانی که می‌خواهند در دستگاه‌های دولتی استخدام شوند و سربازی هم نروند، می‌بایست سه برابر مبلغی را که ستاد کل نیروهای مسلح برای یک سرباز هزینه می‌کند، پرداخت کنند.وی با بیان اینکه این طرح هم اکنون در کمیسیون امنیت مطرح شده است، گفت: قرار است با تشکیل کار گروهی متشکل از نمایندگان ستادکل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی این طرح بررسی شود.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7